Vítame Vás na stránke Veľkého Hokejbalového Turnaja na Troch Hôrkach v Košiciach. V roku 2018 súperilo na VHT takmer 70 chlapcov zo 6 miest z celého Slovenska.

Na tejto stránke nájdete informácie o výsledkoch, o zložení tímov a štatistike hráčov. Nájdete tu tiež fotky a ostatné potrebné informácie.

Celkové poradie:

  1. Námestovo
  2. Banská Bystrica
  3. Košice Kalvária
  4. Nová Dubnica
  5. Košice Tri hôrky
  6. Bardejov
  7. Prešov

Najlepší strelec:

  • Benedikt Lukáš (Košice Kalvária) - 14 gólov
  • Matúš Melek (NO) - 10 gólov
  • Lukáš Melek (NO) - 9 gólov

Najlepší nahrávač:

  • Roland Lacko (Košice Kalvária) - 8 prihrávok na gól
  • Jakub Pilarčík (Námestovo) - 7 prihrávok na gól
  • Lukáš Budinský (Bardejov) - 7 prihrávok na gól

Najlepší obranca:

  • Jakub Pilarčík (Námestovo)

Najlepší brankár:

  • Róbert Zachar (Banská Bystrica) - 95,29 %
  • Sebastián Vojtechovský (Námestovo) - 94,4 %
  • Daniel Vašenko (Bardejov) - 88,2 %

FINÁLE Námestovo vs Banská Bystrica


SEMIFINÁLE Námestovo vs Košice - Kalvárka

PIATOK /9.11./:

17:00-18:45   prezentácia a ubytovanie na CZŠ Bernolákova

19:00                svätá omša

20:15                program v telocvični

22:00                zatvára sa škola

22:00                stretnutie s vedúcimi /trénermi/ v čajovni

22:30                prosíme o ticho v budove školy

SOBOTA /10.11./:

7: 15            budíčekmodlitby po skupinách v triedach

7:45             raňajky skupina A

8:15             raňajky skupina B

8:30              A4-A1;                       B3-B1

9:30              B2-B3;                       A2-A3

10:30            A1-A3;                       B1-B2           

11:45            svätá omša                                

12:40            obed organizátori a B3

13:15            B3-B1;                       A2-A4         

13:00            obed skupina A1, A3, B2

14:15            A1-A2;                       B3-B2         

14:00            obed skupina A2, A4, B1

15:15            B2-B1;                       A3-A4                                                    

16:15            exhibičný zápas saleziáni a tréneri - verzus výber chlapci                                     

17:30            odchod na večeru

18:00            slávnostná večera v Gastromile na ul. Popradská

20:00             večerný program

22:30            str. s trénermi

22:30            zatvára sa škola

22:45            prosíme o ticho v budove školy

NEDEĽA /11.11./:

6:00               budíček

6:30               svätá omša

7:30               Semifinále 1 A1-B2     o 5.,6.,7. miesto A4-B3

8:30               Semifinále 2 B1-A2     o 5.,6.,7. miesto A3-A4

9:30                                                      o 5.,6.,7. miesto B3-A3

10:30            o 3. miesto A4-B4  (porazení z A1/B2 - B1/A2)

od 11:00      možnosť obeda

11:30             FINÁLE

12:45             slávnostné vyhodnotenie